Exportkist standaard 1180 x 780 x 680 mm
Artikelnr:
18003526
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 72,00€ 87,12
Per Stuk
De Exportkist Standaard 1180 x 780 x 680 mm is lichtgewicht, snel op te bouwen en voorzien van metalen hoekprofielen. Geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Snel op te bouwen
- Lichtgewicht'
- Hoekprofielen metaal
Jij betaalt
€ 111,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 111,00
Excl. BTW
€ 134,31
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard 1180 x 780 x 680 mm is een stevige houten kist voor internationaal transport. Deze kist is gemaakt van 6 mm dik berkenlaminaat en voorzien van sterke metalen hoekprofielen. Dankzij het lage gewicht en de slimme constructie zet je de kist eenvoudig op, zonder hulp. De kist is ISPM 15 gecertificeerd, kiem- en insectenvrij, meermalig inzetbaar en wordt plano geleverd. Voor handling zijn palletliggers noodzakelijk.
Specificaties
| Artikelnummer | 18003526 |
|---|---|
| Gewicht | 21,65 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1180 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 680 mm |
| Lengte | 1195 mm |
| Breedte | 795 mm |
| Hoogte | 695 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Materiaal | Hout |