Exportkist standaard 380 x 280 x 250 mm
Artikelnr:
18002502
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 19,65€ 23,78
Per Stuk
De Exportkist Standaard 380 x 280 x 250 mm is lichtgewicht, snel op te bouwen en voorzien van stevige metalen hoekprofielen. Geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Snel op te bouwen
- Lichtgewicht'
- Hoekprofielen metaal
Jij betaalt
€ 30,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 30,30
Excl. BTW
€ 36,66
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard 380 x 280 x 250 mm is een compacte en praktische oplossing voor internationaal transport. Deze lichtgewicht kist is gemaakt van 6 mm dik berkenlaminaat en voorzien van stevige metalen hoekprofielen. Dankzij het slimme ontwerp zet je de kist snel in elkaar, zonder hulp. De kist is ISPM 15 gecertificeerd, kiem- en insectenvrij en meermalig inzetbaar. Plano geleverd, dus ruimtebesparend in opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 18002502 |
|---|---|
| Gewicht | 3,4 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Lengte | 395 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 265 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Materiaal | Hout |