Exportkist standaard 580 x 380 x 380 mm
Artikelnr:
18002510
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 28,90€ 34,97
Per Stuk
De Exportkist Standaard 580 x 380 x 380 mm is lichtgewicht, snel op te bouwen en voorzien van metalen hoekprofielen. Ideaal voor internationaal transport.
Op voorraad
- Snel op te bouwen
- Lichtgewicht'
- Hoekprofielen metaal
Jij betaalt
€ 44,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 44,50
Excl. BTW
€ 53,85
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard 580 x 380 x 380 mm is een compacte houten kist voor internationaal transport. Gemaakt van 6 mm dik berkenlaminaat en voorzien van stevige metalen hoekprofielen. Dankzij het lage gewicht en de slimme constructie zet je de kist eenvoudig op, zonder hulp. De kist is ISPM 15 gecertificeerd, kiem- en insectenvrij, meermalig inzetbaar en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 18002510 |
|---|---|
| Gewicht | 6,6 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 595 mm |
| Breedte | 395 mm |
| Hoogte | 395 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Materiaal | Hout |