Exportkist standaard+ 580 x 380 x 380 mm (incl. clip)
Artikelnr:
18000283
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 32,20€ 38,96
Per Stuk
De Exportkist Standaard+ 580 x 380 x 380 mm is een stevige kist met clipsluiting. Snel te monteren, herbruikbaar en geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Clip sluiting
- Snelle montage
- Meermalig inzetbaar
Jij betaalt
€ 49,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 49,50
Excl. BTW
€ 59,90
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard+ 580 x 380 x 380 mm is een robuuste exportkist met clipsluiting, gemaakt van geperst multiplex en metaal. Dankzij het slimme clipsysteem zet je de kist eenvoudig in elkaar, zonder spijkers of schroeven. De kist is geschikt voor internationaal transport. Door de plano levering bespaar je ruimte en verlaag je transportkosten. De kist is meermalig inzetbaar en eenvoudig door één persoon op te bouwen.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000283 |
|---|---|
| Gewicht | 6,3 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 125 |
| Materiaal | Hout |