Exportkist standaard+ 780 x 580 x 380 mm (incl. clip)
Artikelnr:
18000284
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 44,60€ 53,97
Per Stuk
De Exportkist Standaard+ 780 x 580 x 380 mm is een stevige, herbruikbare kist met clipsluiting. Eenvoudig te monteren en geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Clip sluiting
- Snelle montage
- Meermalig inzetbaar
Jij betaalt
€ 69,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,00
Excl. BTW
€ 83,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard+ 780 x 580 x 380 mm is een robuuste kist voor internationaal transport. Deze uitvoering is gemaakt van geperst multiplex en metaal. Dankzij het slimme clipsysteem monteer je de kist snel en zonder gereedschap. De kist is meermalig inzetbaar, wordt plano geleverd en is eenvoudig door één persoon op te bouwen. Dat bespaart ruimte en verlaagt je transportkosten.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000284 |
|---|---|
| Gewicht | 10,05 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |