Exportkist standaard 980 x 580 x 380 mm
Artikelnr:
18003518
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 48,40€ 58,56
Per Stuk
De Exportkist Standaard 980 x 580 x 380 mm is lichtgewicht, snel op te bouwen en voorzien van metalen hoekprofielen. Ideaal voor internationaal transport.
Op voorraad
- Snel op te bouwen
- Lichtgewicht'
- Hoekprofielen metaal
Jij betaalt
€ 75,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 75,00
Excl. BTW
€ 90,75
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard 980 x 580 x 380 mm is een stevige houten kist voor internationaal transport. Gemaakt van 6 mm dik berkenlaminaat en voorzien van sterke metalen hoekprofielen. Dankzij het lage gewicht en de slimme constructie zet je de kist eenvoudig op, zonder hulp. De kist is ISPM 15 gecertificeerd, kiem- en insectenvrij, meermalig inzetbaar en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en lagere transportkosten. Palletliggers zijn vereist voor handling.
Specificaties
| Artikelnummer | 18003518 |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 980 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 995 mm |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 395 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Materiaal | Hout |