Exportkist standaard+ 980 x 580 x 580 mm (incl. clip)
Artikelnr:
18000295
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 61,00€ 73,81
Per Stuk
De Exportkist Standaard+ 980 x 580 x 580 mm is een stevige non-wood kist met clipsluiting. Snel te monteren en geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Clip sluiting
- Snelle montage
- Meermalig inzetbaar
Jij betaalt
€ 94,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 94,00
Excl. BTW
€ 113,74
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard+ 980 x 580 x 580 mm is een betrouwbare keuze voor export. Deze kist is gemaakt van geperst multiplex en metaal. Dankzij het clipsysteem monteer je de kist snel en zonder gereedschap. De kist is licht van gewicht, meermalig inzetbaar en wordt plano geleverd. Voor transport zijn palletliggers noodzakelijk. Eenvoudig te hanteren door één persoon.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000295 |
|---|---|
| Gewicht | 14 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 980 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |