Exportkist zwaar 1180 x 780 x 770 mm
Op voorraad
- Versterkte zijkanten
- Vochtbestendig
- Met palletbodem
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Zwaar 1180 x 780 x 770 mm is een stevige houten exportkist met geïntegreerde palletbodem. De wanden zijn opgebouwd uit vijf lagen watervast verlijmd multiplex van geperst naaldhout van 10 mm dik en de bodem bestaat ook uit naaldhout. Dankzij de verstevigde zijkanten en vochtbestendige constructie is deze kist geschikt voor zware exportladingen. Je ontvangt de kist plano, wat ruimte bespaart in je magazijn. Sluiten kan met nagels, nieten of omsnoeringsband.
Specificaties
| Artikelnummer | 18002575 |
|---|---|
| Gewicht | 34 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1180 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 770 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |