Exportkist zwaar 780 x 580 x 380 mm
Artikelnr:
18000572
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 49,20€ 59,53
Per Stuk
De Exportkist Zwaar 780 x 580 x 380 mm is een robuuste, vochtbestendige houten kist met palletbodem. Ideaal voor zware producten en export.
Niet op voorraad
- Versterkte zijkanten
- Vochtbestendig
- Met palletbodem
Jij betaalt
€ 76,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 76,00
Excl. BTW
€ 91,96
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Zwaar 780 x 580 x 380 mm is geschikt voor het veilig vervoeren van zware producten. De kist heeft vochtbestendige wanden van 10 mm dik multiplex van geperst naaldhout en een bodem van naaldhout. Dankzij de geïntegreerde palletbodem verplaats je de kist eenvoudig met een heftruck of palletwagen. De kist wordt plano geleverd, is kiemvrij en gecertificeerd voor export. Sluiten kan met nagels, nieten of omsnoeringsband.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000572 |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Materiaal | Hout |