Fiberfilm handwikkelfolie 300 m x 50 cm
Artikelnr:
20000317
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 13,29€ 16,08
Per Rol
Fiber film handwikkelfolie 300 m x 50 cm met 17 µm dikte. Lichte, transparante stretchfolie met fibers voor hoge stabiliteit en tot 50% minder foliegebruik.
Op voorraad
- Versterkte folie
- Tot 50% minder folie
- Hoge ladingstabiliteit
Jij betaalt
€ 16,61
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 99,66
Excl. BTW
€ 120,59
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze fiber film handwikkelfolie van 300 meter lengte en 50 centimeter breedte heeft een foliedikte van 17 micron. Het is een lichte, transparante handwikkelfolie met geïntegreerde versterkende fibers. De binnenzijde kleeft, de buitenzijde is glad, wat zorgt voor een eenvoudige verwerking. Door de slimme opbouw gebruik je tot 50% minder folie per pallet, wat leidt tot minder afval en lagere kosten. Geschikt voor gebruik met de fiber wrapper dispenser.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000317 |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Maximale stretch percentage | 80 |
| Pallethoeveelheid | 168 |
| Diameter kern | 50 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 17 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 300 m |
| Rolbreedte | 50 cm |