Fiberfilm handwikkelfolie 300 m x 50 cm
Artikelnr:
20000320
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 15,38€ 18,61
Per Rol
Fiber film handwikkelfolie 300 m x 50 cm met 20 µm dikte. Transparante stretchfolie met fibers voor hoge stabiliteit en tot 50% minder foliegebruik.
Op voorraad
- Versterkte folie
- Tot 50% minder folie
- Hoge ladingstabiliteit
Jij betaalt
€ 19,23
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 115,38
Excl. BTW
€ 139,61
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze fiber film handwikkelfolie van 300 meter lang en 50 centimeter breed heeft een foliedikte van 20 micron. Het is een lichte, transparante handwikkelfolie met geïntegreerde versterkende fibers. De binnenzijde kleeft, de buitenzijde is glad, wat zorgt voor een eenvoudige en snelle verwerking. Dankzij de hoge rekbaarheid gebruik je tot 50% minder folie per pallet, wat leidt tot minder afval en lagere kosten. Geschikt voor gebruik met een fiber wrapper dispenser.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000320 |
|---|---|
| Gewicht | 1,7 kg |
| Maximale stretch percentage | 80 |
| Pallethoeveelheid | 168 |
| Diameter kern | 50 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 20 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 300 m |
| Rolbreedte | 50 cm |