Filament tape breedte 19 mm-rollengte 50 m-⌀ 76 mm
Artikelnr:
08000604
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,68€ 2,03
Per Rol
Versterkte PP verpakkingstape 50 m x 19 mm. Transparant, met glasvezel en hotmelt lijm. Zeer sterk en geschikt voor zware toepassingen.
Op voorraad
- glasvezel draden
- vanaf 19mm
- zeer sterk
Jij betaalt
€ 2,25
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 216,00
Excl. BTW
€ 261,36
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PP verpakkingstape van 50 meter lang en 19 mm breed is versterkt met glasvezel draden en voorzien van een hotmelt belijming. Dankzij de hoge kleefkracht en treksterkte is deze tape ideaal voor het bundelen van materialen of het sluiten van dozen met zware inhoud. De tape is scheurbestendig en past in een dispenser. Niet met de hand te scheuren, dus gebruik altijd een schaar of snijmes.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000604 |
|---|---|
| Gewicht | 130 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 2880 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 115 grams |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 50 m |
| Rolbreedte | 19 mm |