Flessendoos compleet 266 x 134 x 321 mm (2 flessen)
Artikelnr:
07000322
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,47€ 2,99
Per Stuk
Flessendoos compleet voor 2 flessen (266 x 134 x 321 mm), inclusief interieur en gevarensymbolen. Ideaal voor het veilig versturen van wijnflessen.
Op voorraad
- Flesdoos met interieur
- Getest op draagkracht
- Gevaarssymbolen erop
Jij betaalt
€ 3,80
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 76,00
Excl. BTW
€ 91,96
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze flessendoos compleet is geschikt voor het veilig versturen van twee flessen wijn of sterke drank. Met een formaat van 266 x 134 x 321 mm biedt de doos voldoende ruimte en bescherming. De verpakking is gemaakt van dubbelgolf karton en wordt geleverd inclusief interieur. Dankzij de gevarensymbolen en speciale handlingopdruk is de inhoud direct herkenbaar. De doos is eenvoudig op te zetten en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000322 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 266 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 134 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 321 mm |
| Aantal fles(sen) | 2 |
| Aantal interieurs | 2 |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |