Flessendoos compleet 370 x 125 x 101mm (1 fles)
Artikelnr:
07000324
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,37€ 2,87
Per Stuk
Flessendoos compleet met interieur, gemaakt van wit dubbelgolf karton. Voor 1 fles wijn. Voorzien van bufferrand, autolockbodem en sluiting zonder tape.
Op voorraad
- Bufferrand kopse kant
- Net wit golfkarton
- Snelle bodem opzet
Jij betaalt
€ 3,64
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 36,40
Excl. BTW
€ 44,04
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze flessendoos compleet is geschikt voor het veilig verzenden van één fles wijn. De doos is gemaakt van wit dubbelgolf karton en wordt plano geleverd. Dankzij de autolockbodem en klepsluiting zet je de doos snel en zonder tape in elkaar. Het interieur bestaat uit één geheel en is voorzien van een bufferrand aan de kopse kant. Dit zorgt voor extra bescherming tijdens transport en maakt de verpakking representatief en praktisch in gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000324 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 370 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 125 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 101 mm |
| Aantal fles(sen) | 1 |
| Aantal interieurs | 1 |
| Pallethoeveelheid | 560 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |