Gekleurde dozen 210 x 155 x 80 mm
Artikelnr:
07001940
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,47€ 0,57
Per Stuk
Gekleurde dozen 210 x 155 x 80 mm. Van dubbelgolf karton met blauwe buitenzijde. Geschikt tot 10 kg en ruimtebesparend plano geleverd.
Op voorraad
- Opgevouwen geleverd
- Visueel opvallend
- Belastbaar tot 10 kg
Jij betaalt
€ 0,72
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 21,60
Excl. BTW
€ 26,14
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 210 x 155 x 80 mm. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton met een blauwe buitenzijde en witte binnenkant. Geschikt voor producten tot 10 kg en plano geleverd voor ruimtebesparing bij opslag en transport. Met FEFCO 0201 constructie en flappen aan boven- en onderzijde, eenvoudig af te sluiten met tape. Ideaal voor bescherming, transport en opslag van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001940 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 210 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 2430 |
| Buiten / binnen kleur | Blauw/Wit |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |