Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm
Artikelnr:
07002932
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,85€ 1,03
Per Stuk
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm met groene binnenzijde. Gemaakt van dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Visueel opvallend
- Tot 10 kg belastbaar
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,00
Excl. BTW
€ 47,19
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm met groene binnenzijde. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton en heeft een witte buitenzijde met opvallende groene binnenkant. De doos is geschikt voor producten tot en met 10 kg en wordt plano geleverd, wat ruimte bespaart in opslag en transport. Dankzij de FEFCO 0201 constructie met flappen aan boven- en onderzijde is de doos eenvoudig op te zetten. Een visueel aantrekkelijke en functionele keuze voor opslag, bescherming en verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002932 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Wit/Groen |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |