Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm
Artikelnr:
07001914
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,94€ 1,14
Per Stuk
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm van dubbelgolf karton met rode buitenzijde. Geschikt tot 10 kg en ruimtebesparend plano geleverd.
Op voorraad
- Opgevouwen geleverd
- Visueel opvallend
- Belastbaar tot 10 kg
Jij betaalt
€ 1,44
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,80
Excl. BTW
€ 34,85
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm van stevig dubbelgolf karton met rode buitenzijde en witte binnenkant. Geschikt voor producten tot 10 kg en plano geleverd, wat ruimte bespaart. Dankzij FEFCO 0201 met boven- en onderflappen sluit je de doos eenvoudig met tape af. Ideaal voor bescherming, transport en opslag van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001914 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Rood/Wit |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |