Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm
Artikelnr:
07001934
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,32€ 1,60
Per Stuk
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm van dubbelgolf karton met groene buitenzijde. Geschikt tot 10 kg en ruimtebesparend plano geleverd.
Beperkte voorraad
- Opgevouwen geleverd
- Visueel opvallend
- Belastbaar tot 10 kg
Jij betaalt
€ 1,32
€ 1,79
incl. BTW
€ 1,48
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm van stevig dubbelgolf karton met groene buitenzijde en witte binnenkant. Geschikt voor producten tot 10 kg en plano geleverd, wat ruimte bespaart in opslag en transport. Met FEFCO 0201 constructie sluit je eenvoudig af met tape. Ideaal voor bescherming, transport en opslag van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001934 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Groen/Wit |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |