Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm
Artikelnr:
07002914
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,96€ 1,16
Per Stuk
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm met rode binnenzijde. Gemaakt van dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Visueel opvallend
- Tot 10 kg belastbaar
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,48
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 44,40
Excl. BTW
€ 53,72
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm met rode binnenzijde. Gemaakt van dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg. De doos wordt plano geleverd, wat ruimte bespaart in opslag en transport. Dankzij de FEFCO 0201 constructie met flappen aan de boven- en onderzijde is de doos eenvoudig op te zetten en af te sluiten met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002914 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Wit/Rood |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |