Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm
Artikelnr:
07002934
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,96€ 1,16
Per Stuk
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm van dubbelgolf karton met witte buitenzijde en groene binnenkant. Geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Visueel opvallend
- Tot 10 kg belastbaar
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,48
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 44,40
Excl. BTW
€ 53,72
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 305 x 220 x 200 mm van stevig dubbelgolf karton geschikt voor producten tot en met 10 kg. De witte buitenzijde met groene binnenkant zorgt voor een opvallende presentatie. De doos wordt opgevouwen geleverd, wat ruimte bespaart in opslag en transport. Dankzij de FEFCO 0201 constructie is de doos eenvoudig op te zetten en geschikt voor opslag, bescherming en verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002934 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Wit/Groen |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |