Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm
Artikelnr:
07002916
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,16€ 1,40
Per Stuk
Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm met rode binnenzijde. Gemaakt van dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Visueel opvallend
- Tot 10 kg belastbaar
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,79
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 26,85
Excl. BTW
€ 32,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm met rode binnenzijde. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton met een witte buitenzijde en opvallende rode binnenkant. Geschikt voor producten tot en met 10 kg en wordt plano geleverd, wat opslag en transportruimte bespaart. Dankzij de FEFCO 0201 constructie met flappen aan boven- en onderzijde eenvoudig op te zetten. Praktisch voor bescherming, opslag en verzending van middelgrote producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002916 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 425 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 180 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 540 |
| Buiten / binnen kleur | Wit/Rood |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |