Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm
Artikelnr:
07002936
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,16€ 1,40
Per Stuk
Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm met groene binnenzijde. Gemaakt van dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Visueel opvallend
- Tot 10 kg belastbaar
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,79
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 26,85
Excl. BTW
€ 32,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 425 x 300 x 180 mm met groene binnenzijde. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton, met een witte buitenzijde en opvallende groene binnenkant. Geschikt voor producten tot en met 10 kg, wordt plano geleverd voor ruimtebesparing in opslag en transport. Dankzij de FEFCO 0201 constructie met flappen aan boven- en onderzijde is de doos eenvoudig op te zetten. Visueel aantrekkelijk en functioneel voor opslag, bescherming en verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002936 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 425 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 180 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 540 |
| Buiten / binnen kleur | Wit/Groen |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |