Handling sticker 105 x 74 mm (Packing list Enclosed)
Artikelnr:
70001173
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 11,93€ 14,44
Per Rol
Zelfklevende handling stickers met waarschuwing ‘Packing List Enclosed’. Formaat 105 x 74 mm. Per rol van 500 stuks, geschikt voor diverse verpakkingen.
Op voorraad
- Duidelijke waarschuwingen
- Zelfklevend en stevig
- Per rol van 500 stuks
Jij betaalt
€ 17,04
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,04
Excl. BTW
€ 20,62
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze handling stickers met de tekst ‘Packing List Enclosed’ zorgen voor een duidelijke aanduiding van bijgevoegde documenten op je verpakking. Met een formaat van 105 x 74 mm zijn ze goed zichtbaar en eenvoudig aan te brengen op verschillende soorten verpakkingen. De stickers zijn zelfklevend, stevig en voorzien van een permanente belijming. Je ontvangt ze per rol van 500 stuks, geschikt voor uiteenlopende verzendmethoden en producten waarbij documentatie belangrijk is.
Specificaties
| Artikelnummer | 70001173 |
|---|---|
| Lengte | 105 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Aantal rollen per pallet | 400 |
| Aantal op rol | 500 |
| Pallethoeveelheid | 400 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Rood |
| Rolbreedte | 105 mm |