Handling sticker 120 x 110 mm (Cargo Aircraft Only)
Artikelnr:
70001169
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 17,84€ 21,59
Per Rol
Zelfklevende handling stickers met waarschuwing ‘Cargo Aircraft Only’. Formaat 120 x 110 mm. Per rol van 500 stuks, geschikt voor diverse verpakkingen.
Op voorraad
- Duidelijke waarschuwingen
- Zelfklevend en stevig
- Per rol van 500 stuks
Jij betaalt
€ 25,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 25,50
Excl. BTW
€ 30,86
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze handling stickers met de tekst ‘Cargo Aircraft Only’ zijn bedoeld voor zendingen die uitsluitend per vrachtvliegtuig vervoerd mogen worden. Dankzij het formaat van 120 x 110 mm is de waarschuwing goed zichtbaar. De stickers zijn zelfklevend, stevig en voorzien van een permanente belijming. Je ontvangt ze per rol van 500 stuks. Ze zijn eenvoudig aan te brengen op verschillende verpakkingen en ondersteunen een correcte en veilige verwerking van luchtvrachtzendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 70001169 |
|---|---|
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Aantal rollen per pallet | 1000 |
| Aantal op rol | 500 |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Oranje |
| Rolbreedte | 120 mm |