Handling sticker 74 x 105 (Urgent)
Artikelnr:
70001174
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 11,93€ 14,44
Per Rol
Zelfklevende handling stickers met waarschuwing ‘Urgent’. Formaat 74 x 105 mm. Per rol van 500 stuks, geschikt voor diverse verpakkingen en verzendmethoden.
Op voorraad
- Duidelijke waarschuwingen
- Zelfklevend en stevig
- Per rol van 500 stuks
Jij betaalt
€ 17,04
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,04
Excl. BTW
€ 20,62
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze handling stickers met de tekst ‘Urgent’ zijn ideaal voor zendingen die met extra prioriteit behandeld moeten worden. Dankzij het formaat van 74 x 105 mm valt de waarschuwing goed op. De stickers zijn zelfklevend, stevig en voorzien van een permanente belijming. Je ontvangt ze per rol van 500 stuks. Ze zijn eenvoudig aan te brengen op verschillende verpakkingen en helpen om je spoedzendingen correct en zorgvuldig te laten verwerken.
Specificaties
| Artikelnummer | 70001174 |
|---|---|
| Lengte | 105 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Aantal rollen per pallet | 1000 |
| Aantal op rol | 500 |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Rood |
| Rolbreedte | 74 mm |