Handwikkelfolie zwart 300 m x 50 cm
Artikelnr:
20000565
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 20,82€ 25,19
Per Rol
Uitermate geschikt voor palletstabilisatie, eenvoudige en snelle verwerking
Op voorraad
Jij betaalt
€ 26,10
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 156,60
Excl. BTW
€ 189,49
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Rekwikkelfolie, ook wel stretchfolie, voor handmatige palletstabilisatie. Eenvoudige en snelle verwerking, voor een goede bescherming en stabiele lading.
Producteigenschappen en voordelen:
- stretchfolie van meerdere lagen polyethyleen folie
- geschikt voor rekwikkelen waar maximale rek verwacht wordt
- zeer veelzijdige rekwikkelfolie
- eenvoudig en veilig te bedienen
- goede bescherming en stabilisatie
Vraag ook naar de mogelijkheden voor het bedrukken van rekfolie.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000565 |
|---|---|
| Gewicht | 3,34 kg |
| Maximale stretch percentage | 70 |
| Pallethoeveelheid | 180 |
| Diameter kern | 50 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 23 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Zwart |
| Rollengte | 300 m |
| Rolbreedte | 50 cm |