Kartonnen envelop wit 340 x 240 x 40 mm
Artikelnr:
17000714
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 53,00€ 64,13
Per Pak
Witte kartonnen envelop van 340 x 240 mm met tearstrip, stevige zijkanten en vulhoogte tot 40 mm. Lichtgewicht en volledig recyclebaar.
Op voorraad
- Net golfkarton
- 100% recyclebaar
- Extra stevige zijkanten
Jij betaalt
€ 75,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 75,00
Excl. BTW
€ 90,75
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze witte kartonnen envelop van 340 x 240 mm is gemaakt van lichtgewicht golfkarton en heeft een maximale vulhoogte van 40 mm. De tearstrip sluiting zorgt voor eenvoudig openen zonder schade. Dankzij de stevige zijkanten blijft de inhoud goed beschermd. Het lichte materiaal helpt verzendkosten laag te houden en de envelop is volledig recyclebaar. Een praktische keuze voor het verzenden van documenten, brochures of andere platte producten met variabele dikte.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000714 |
|---|---|
| Gewicht | 86 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 340 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Pallethoeveelheid | 3000 |
| Karton type | Golfkarton |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |