Kraftpapier op rol 120 cm x 220 m
Artikelnr:
01001202
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 79,00€ 95,59
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 120 cm x 220 m, gemaakt van 90 grams natronkraft. Eenzijdig glad en goed recyclebaar.
Op voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 86,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 86,00
Excl. BTW
€ 104,06
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 120 cm breed en 220 meter lang is gemaakt van 90 grams natronkraft. Het stevige, eenzijdig gladde papier heeft een hoge scheur- en inscheursterkte en is daardoor ideaal voor het verpakken van grotere producten. De natuurlijke uitstraling past goed bij een robuuste presentatie. De rol heeft een diameter van 22 cm en is geschikt voor standaard rolhouders of paktafelstangen. Gemaakt van één papiersoort en eenvoudig recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001202 |
|---|---|
| Gewicht | 24 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 90 |
| Pallethoeveelheid | 25 |
| Gewicht per pak | 24 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 220 m |
| Rolbreedte | 120 cm |