Kraftpapier op rol 140 cm x 220 m
Artikelnr:
01001203
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 89,00€ 107,69
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 140 cm x 220 m, gemaakt van 90 grams natronkraft. Eenzijdig glad en goed recyclebaar.
Op voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 97,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 97,00
Excl. BTW
€ 117,37
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 140 cm breed en 220 meter lang is gemaakt van 90 grams natronkraft. Het stevige kraftpapier is eenzijdig glad en heeft een hoge scheur- en inscheursterkte. Dankzij de natuurlijke en robuuste uitstraling is het geschikt voor het verpakken van grote producten. De rol heeft een diameter van 22 cm en past op standaard rolhouders of paktafelstangen. Gemaakt van één papiersoort en daardoor eenvoudig recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001203 |
|---|---|
| Gewicht | 28 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 90 |
| Pallethoeveelheid | 25 |
| Gewicht per pak | 28 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 220 m |
| Rolbreedte | 140 cm |