Krimpfolie op rol PPE 1.334 m x 25 cm
Artikelnr:
42001570
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 88,00€ 106,48
Per Rol
Dubbelgevouwen PPE krimpfolie op rol van 1.334 meter lang en 25 cm breed. Biaxiaal krimpend en ideaal voor een strakke presentatie en stevige bundeling.
Op voorraad
- Dubbelgevouwen folie
- Strakke presentatie
- Biaxiaal krimpend
Jij betaalt
€ 125,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 125,00
Excl. BTW
€ 151,25
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze PPE krimpfolie van 1.334 meter op een rol van 25 cm breed is dubbelgevouwen en biaxiaal krimpend. Daardoor trek je de folie strak om je producten voor een stevige bundeling en heldere presentatie. Met een dikte van 15 micron biedt de folie bescherming tegen vocht, krassen en schuren. Je gebruikt deze folie in combinatie met een sealapparaat of krimptafel. Geschikt voor diverse toepassingen en formaten.
Specificaties
| Artikelnummer | 42001570 |
|---|---|
| Diameter | 30 cm |
| Pallethoeveelheid | 48 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 15 micron |
| Formaat toegeslagen | 25 cm |
| Materiaal | PPE |
| Rol inhoud | 625 m² |
| Rollengte | 1334 m |
| Rolbreedte | 25 cm |