Krimpfolie op rol PVC 600 m x 35 cm
Artikelnr:
42003622
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 86,00€ 104,06
Per Rol
Heldere PVC krimpfolie op rol van 600 meter lang en 35 cm breed. Biaxiaal krimpend en beschermend tegen vocht, stof en krassen tijdens transport.
Op voorraad
- Sterke heldere folie
- Biaxiaal krimpend
- Beschermt tegen vocht
Jij betaalt
€ 123,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 123,00
Excl. BTW
€ 148,83
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze PVC krimpfolie van 600 meter op een rol van 35 cm breed is ideaal voor het strak en veilig verpakken van producten. De folie is 22 micron dik, biaxiaal krimpend en vormt zich nauwsluitend om de inhoud. Hierdoor ontstaat een stevige bundeling en een heldere presentatie. De folie beschermt tegen vocht, stof en krassen en is geschikt voor diverse toepassingen. Gebruik in combinatie met een sealapparaat of krimptafel.
Specificaties
| Artikelnummer | 42003622 |
|---|---|
| Diameter | 30 cm |
| Pallethoeveelheid | 60 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 22 micron |
| Formaat toegeslagen | 35 cm |
| Materiaal | PVC |
| Rol inhoud | 420 m² |
| Rollengte | 600 m |
| Rolbreedte | 35 cm |