L-Schuimprofiel 2 m x 50 x 50 mm
Artikelnr:
44003550
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,86€ 1,04
Per Stuk
Flexibel L-schuimprofiel van 2 meter in 50 x 50 mm. Beschermt kwetsbare hoeken en randen tijdens transport en opslag.
Op voorraad
- Hoekprofiel L
- 100% gerecycled
- Lengte profiel 2 m
Jij betaalt
€ 1,08
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 259,20
Excl. BTW
€ 313,63
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze L-schuimprofiel van 2 meter lang en 50 x 50 mm is gemaakt van gerecycled PE-schuim met een schuimdikte van 9 mm. Het profiel beschermt kwetsbare hoeken en randen van producten tegen stoten en schuiven. Dankzij de flexibiliteit, vochtbestendigheid en het lichte gewicht is het eenvoudig op maat te snijden en herbruikbaar. Voor bevestiging is aanvullend verpakkingsmateriaal nodig. De kleur is ocean green, met mogelijke lichte kleurvariaties.
Specificaties
| Artikelnummer | 44003550 |
|---|---|
| Lengte | 2 m |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Ocean green |