Langwerpige doos 1.000 x 200 x 200 mm
Artikelnr:
07001091
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,25€ 3,93
Per Stuk
Langwerpige doos 1.000 x 200 x 200 mm. Extra stevige doos van dubbelgolf karton, geschikt voor het bovenaf vullen van langwerpige producten.
Niet op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 4,65
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,75
Excl. BTW
€ 84,40
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.000 x 200 x 200 mm. Deze doos van stevig dubbelgolf karton biedt optimale bescherming voor langwerpige producten van maximaal 1.000 mm lengte. Eenvoudig op te zetten en snel van bovenaf te vullen, wat het verpakkingsproces versnelt. Plano geleverd voor ruimtebesparing in magazijn. Voor stevige sluiting gebruik je tape of plakband. Ideaal voor kwetsbare ladingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001091 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 240 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |