Langwerpige doos 1.200 x 350 x 350 mm
Artikelnr:
07001243
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,33€ 6,45
Per Stuk
Langwerpige doos 1.200 x 350 x 350 mm. Extra stevige doos van dubbelgolf karton, geschikt voor producten van deze grootte en eenvoudig van bovenaf te vullen.
Op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 7,62
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 38,10
Excl. BTW
€ 46,10
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.200 x 350 x 350 mm. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton en biedt optimale bescherming voor langwerpige producten tot en met 120 cm. Dankzij de royale afmetingen heb je extra pakruimte, wat handig is bij bredere of volumineuze artikelen. De doos is snel op te zetten, bovenaf te vullen en wordt plano geleverd. Zo bespaar je ruimte in opslag en transport. Sluit de doos stevig af met tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001243 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |