Langwerpige doos 1.300 x 250 x 250 mm
Artikelnr:
07001245
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 4,66€ 5,64
Per Stuk
Langwerpige doos 1.300 x 250 x 250 mm van dubbelgolf karton, extra stevig en eenvoudig van bovenaf te vullen.
Op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 6,66
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 33,30
Excl. BTW
€ 40,29
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.300 x 250 x 250 mm van dubbelgolf karton biedt optimale bescherming voor langwerpige producten tot 130 cm. Makkelijk op te zetten, wordt plano geleverd voor ruimtebesparing. Gebruik tape voor sluiting.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001245 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 240 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |