Langwerpige doos 1.300 x 280 x 150 mm
Artikelnr:
07001251
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,59€ 6,76
Per Stuk
Langwerpige doos 1.300 x 280 x 150 mm. Extra stevige doos van dubbelgolf karton, makkelijk van bovenaf te vullen.
Op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 7,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,95
Excl. BTW
€ 48,34
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.300 x 280 x 150 mm. Deze doos is gemaakt van dubbelgolf karton en biedt optimale bescherming voor langwerpige producten die binnen deze afmetingen passen. Dankzij de extra pakruimte en boveninvoer verpak je je artikelen snel en zonder moeite. De doos is makkelijk op te zetten, wordt plano geleverd en bespaart zo ruimte in opslag en transport. Voor een stevige sluiting gebruik je tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001251 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |