Langwerpige doos 800 x 200 x 100 mm
Artikelnr:
07001086
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,85€ 2,24
Per Stuk
Langwerpige doos 800 x 200 x 100 mm. Makkelijk opzetbare doos van enkelgolf karton, geschikt voor bovenaf vullen van producten.
Op voorraad
- Makkelijk opzetbaar
- Snel te vullen
- Bespaart opslagruimte
Jij betaalt
€ 2,64
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,60
Excl. BTW
€ 47,92
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 800 x 200 x 100 mm. Deze doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en biedt een betrouwbare verpakking voor langwerpige producten tot 800 mm. De doos is makkelijk op te zetten en bovenaf te vullen, wat het verpakken versnelt. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in je magazijn en op de pallet. Voor een stevige sluiting gebruik je tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001086 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 800 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 780 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |