Langwerpige doos 900 x 200 x 150 mm
Artikelnr:
07001248
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,23€ 2,70
Per Stuk
Langwerpige doos 900 x 200 x 150 mm. Makkelijk opzetbare doos van enkelgolf karton, geschikt voor bovenaf vullen.
Op voorraad
- Makkelijk opzetbaar
- Snel te vullen
- Bespaart opslagruimte
Jij betaalt
€ 3,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 47,85
Excl. BTW
€ 57,90
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 900 x 200 x 150 mm. Deze doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en biedt een betrouwbare verpakking voor producten tot maximaal 900 mm lang. De doos is eenvoudig op te zetten en snel van bovenaf te vullen, wat het verpakkingsproces versnelt. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in je magazijn. Voor een stevige sluiting gebruik je tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001248 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 900 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 630 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |