Luchtzakjes 425 m x 20 cm (LDPE 23 µm)
Artikelnr:
26004710
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 100,00€ 121,00
Per Rol
Luchtzakjes op rol van 425 meter bij 20 cm, gemaakt van 23 µm lichtgrijze LDPE met 50% gerecycled materiaal. Compatibel met Mini Pak’r machine.
Op voorraad
- Min. 50% gerecycled
- Lichtgrijze folie
- Compatibel Mini Pak'r
Jij betaalt
€ 133,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 266,00
Excl. BTW
€ 321,86
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze luchtzakjes op rol van 425 meter bij 20 cm zijn gemaakt van 23 µm lichtgrijze LDPE-folie met minimaal 50% gerecycled materiaal. Ze zijn speciaal ontwikkeld voor gebruik met de Mini Pak’r machine. Omdat de zakjes nog niet zijn opgeblazen, nemen ze weinig ruimte in beslag in je magazijn. Ze bieden effectieve bescherming en fixatie van producten tijdens transport en zijn eenvoudig in gebruik binnen elk verpakkingsproces.
Specificaties
| Artikelnummer | 26004710 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 96 |
| Foliedikte | 23 micron |
| Formaat kussentjes breedte | 130 mm |
| Formaat kussentjes lengte | 200 mm |
| Percentage gerecycled materiaal | 50 |
| Materiaal | LDPE |
| Rollengte | 425 m |
| Rolbreedte | 20 cm |