Machinewikkelfolie transparant 1.550 m x 50 cm-↔ 250%
Artikelnr:
20002708
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 85,00€ 102,85
Per Rol
Machinewikkelfolie 1.550 m x 50 cm met 250% rek en 23 µm dikte. Transparant en geschikt voor rekwikkelaars met kern van 76 mm.
Niet op voorraad
- 250% voorgerekt
- Transparante folie
- Tot 2.180 m per rol
Jij betaalt
€ 85,00
excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Deze transparante machinewikkelfolie van 1.550 meter lang en 50 centimeter breed heeft een dikte van 23 micron en een maximale rek van 250%. De folie is gemaakt van LLDPE en geschikt voor gebruik op rekwikkelmachines met een kern van 76 mm. Dankzij de kleeflaag aan de binnenzijde wikkel je snel en efficiënt, terwijl de inhoud van de pallet zichtbaar blijft. Niet geschikt voor handmatige verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 20002708 |
|---|---|
| Gewicht | 17,5 kg |
| Maximale stretch percentage | 250 |
| Pallethoeveelheid | 30 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Machinaal |
| Foliedikte | 23 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rekpercentage | 250% |
| Rollengte | 1558 m |
| Rolbreedte | 50 cm |