Magazijnbak 180 x 120 x 65/50 mm
Artikelnr:
30000007
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,48€ 0,58
Per Stuk
Kunststof magazijnbak van 180 x 120 x 65/50 mm met lage voorkant, ideaal voor overzichtelijke opslag van kleine onderdelen en grijpvoorraad.
Op voorraad
- Robuust & stevig
- Vet- en oliebestendig
- Snelle montage
Jij betaalt
€ 0,74
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 18,50
Excl. BTW
€ 22,39
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kunststof magazijnbak van 180 x 120 x 65/50 mm is gemaakt van 3 mm dik polypropyleen en biedt een praktische oplossing voor het bewaren of sorteren van klein materiaal. De handige verlaagde voorzijde zorgt voor snelle toegang tot de inhoud. De bak is licht, stevig en bestand tegen vetten, oliën en vocht. Dankzij de plano levering en voorgevormde vouwen zet je hem eenvoudig op. Geschikt voor temperaturen van -20°C tot en met +70°C.
Specificaties
| Artikelnummer | 30000007 |
|---|---|
| Lengte | 180 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Pallethoeveelheid | 2800 |
| Hoogte voorzijde | 50 mm |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Blauw |