Magazijnbak 280 x 180 x 105/70 mm
Artikelnr:
30000009
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,99€ 1,20
Per Stuk
Kunststof magazijnbak van 280 x 180 x 105/70 mm met lage voorkant, ideaal voor overzichtelijke opslag van kleine onderdelen en grijpvoorraad.
Op voorraad
- Robuust & stevig
- Vet- en oliebestendig
- Snelle montage
Jij betaalt
€ 1,52
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 38,00
Excl. BTW
€ 45,98
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kunststof magazijnbak van 280 x 180 x 105/70 mm is gemaakt van 3 mm dik polypropyleen en biedt een stevige en praktische oplossing voor het bewaren van klein materiaal. De handige verlaagde voorzijde zorgt voor snelle toegang tot de inhoud, ideaal voor gebruik op werktafels of in stellingen. De bak is vet- en oliebestendig, vochtwerend en geschikt voor temperaturen van -20°C tot en met +70°C. Dankzij de plano levering zet je hem eenvoudig en snel in elkaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 30000009 |
|---|---|
| Lengte | 280 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Pallethoeveelheid | 1050 |
| Hoogte voorzijde | 70 mm |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Blauw |