Magazijnbak 280 x 225 x 105/70 mm
Artikelnr:
30000062
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,10€ 1,33
Per Stuk
Kunststof magazijnbak van 280 x 225 x 105/70 mm met lage voorkant, ideaal voor overzichtelijke opslag van kleine onderdelen en grijpvoorraad.
Op voorraad
- Robuust & stevig
- Vet- en oliebestendig
- Snelle montage
Jij betaalt
€ 1,69
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 42,25
Excl. BTW
€ 51,12
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kunststof magazijnbak van 280 x 225 x 105/70 mm is gemaakt van 3 mm dik polypropyleen en biedt een stevige en praktische oplossing voor het bewaren van klein materiaal. De verlaagde voorzijde zorgt voor snelle toegang tot de inhoud, wat handig is bij werktafels of in stellingen. De bak is vocht- en vetbestendig, temperatuurbestendig van -20°C tot en met +70°C en eenvoudig op te zetten dankzij de plano levering en voorgevormde vouwen.
Specificaties
| Artikelnummer | 30000062 |
|---|---|
| Lengte | 280 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Hoogte voorzijde | 70 mm |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Blauw |