Magazijnbak 305 x 150 x 110 mm
Artikelnr:
07001706
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,62€ 0,75
Per Stuk
Kartonnen magazijnbak van 305 x 150 x 110 mm met schrijfvlak en lage voorkant, geschikt voor kleine onderdelen in magazijn of werkplaats.
Op voorraad
- Recyclebaar karton
- Schrijfvlak aanwezig
- Snelle montage
Jij betaalt
€ 0,95
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 47,50
Excl. BTW
€ 57,48
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kartonnen magazijnbak van 305 x 150 x 110 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een handig schrijfvlak voor labeling. De lage voorzijde van 7 cm maakt het eenvoudig om de inhoud te controleren en snel te pakken. De bak wordt plat geleverd en is dankzij de slimme vouwconstructie snel op te zetten. Ideaal voor het bewaren of sorteren van klein materiaal. Licht van gewicht en volledig recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001706 |
|---|---|
| Lengte | 305 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Pallethoeveelheid | 1800 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Hoogte voorzijde | 70 mm |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |