Magazijnbak 380 x 295 x 105/70 mm
Artikelnr:
30000010
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,36€ 1,65
Per Stuk
Kunststof magazijnbak van 380 x 295 x 105/70 mm met lage voorkant, ideaal voor overzichtelijke opslag van kleine onderdelen en grijpvoorraad.
Op voorraad
- Robuust & stevig
- Vet- en oliebestendig
- Snelle montage
Jij betaalt
€ 2,09
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 52,25
Excl. BTW
€ 63,22
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze kunststof magazijnbak van 380 x 295 x 105/70 mm is gemaakt van 3 mm dik polypropyleen en biedt een stevige oplossing voor het bewaren of sorteren van klein materiaal. De handige verlaagde voorzijde zorgt voor snelle toegang tot de inhoud, ideaal voor gebruik op werktafels of in stellingen. De bak is vocht- en vetbestendig, temperatuurbestendig van -20°C tot en met +70°C en eenvoudig op te zetten dankzij de plano levering en voorgevormde vouwen.
Specificaties
| Artikelnummer | 30000010 |
|---|---|
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Pallethoeveelheid | 500 |
| Hoogte voorzijde | 70 mm |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Blauw |