Monsterzakken 140 x 345+50 mm (natronkraft)
Artikelnr:
17000158
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 48,20€ 58,32
Per Pak
Verzendzak van 140 x 345+50 mm uit natronkraft met T-bodem en ponsgaatjes. Stevig, licht en volledig recyclebaar.
Op voorraad
- Sterk natronkraft
- Versterkte T-bodem
- Drie ponsgaatjes
Jij betaalt
€ 69,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,00
Excl. BTW
€ 83,49
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze verzendzak van 140 x 345+50 mm is gemaakt van sterk natronkraftpapier en volledig uit papier opgebouwd. De versterkte T-bodem en zijvouw van 50 mm zorgen voor extra stabiliteit en vulcapaciteit. Dankzij de drie ponsgaatjes is de zak geschikt voor een jotasluiting. Je verpakt eenvoudig lichte producten zoals documenten of textiel. De zak is volledig recyclebaar en neemt weinig opslagruimte in beslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000158 |
|---|---|
| Gewicht | 19 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 345 mm |
| Pallethoeveelheid | 9000 |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 50 mm |