Noppen buisfolie 50 m x 30 cm
Artikelnr:
23000230
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 43,10€ 52,15
Per Rol
Drie-laags LDPE noppenfolie in buisvorm van 50 m x 30 cm. Beschermt kwetsbare producten tegen krassen, schokken en vuil. Eenvoudig op maat te snijden.
Op voorraad
- 3-laags buisfolie
- Beschermt tegen krassen
- Op maat af te snijden
Jij betaalt
€ 54,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 162,00
Excl. BTW
€ 196,02
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze buisvormige noppenfolie van 50 meter lang en 30 cm breed is gemaakt van drie-laags LDPE met een dikte van 80 micron. De folie biedt uitstekende bescherming tegen krassen, schokken en vuil. Je schuift het product eenvoudig in de buis, wat tijd bespaart tijdens het verpakken. De folie vormt zich goed om het product en is eenvoudig af te sluiten met tape. Ideaal voor kwetsbare, langwerpige producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000230 |
|---|---|
| Lengte | 50 m |
| Breedte | 30 cm |
| Pallethoeveelheid | 3 |
| Doorsnee bubbel | 9,5 mm |
| Aantal lagen | 3 |
| Foliedikte | 80 micron |
| Hoogte bubbel | 4,2 mm |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Transparant |