Noppenfolie dik 100 m x 120 cm
Artikelnr:
23000167
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 86,00€ 104,06
Per Rol
Drie-laags noppenfolie dik van 100 m x 120 cm met gladde buitenzijde en hoge doorsteekweerstand, geschikt voor zware en kwetsbare producten.
Op voorraad
- Drie lagen folie
- Hoge doorsteekweerstand
- Glad aan beide zijden
Jij betaalt
€ 123,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 123,00
Excl. BTW
€ 148,83
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze drie-laagse noppenfolie dik van 100 meter lang en 120 cm breed is gemaakt van LDPE en heeft een gladde afwerking aan beide zijden. De folie biedt een hoge doorsteekweerstand en voorkomt nopafdrukken op kwetsbare oppervlakken. Dankzij de extra sterke en scheurbestendige structuur is deze folie geschikt voor het verpakken van zware of scherpe producten. Ideaal voor bescherming tegen schokken, krassen en vuil tijdens transport of opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000167 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 1 |
| Doorsnee bubbel | 10 mm |
| Aantal lagen | 3 |
| Foliedikte | 75 micron |
| Hoogte bubbel | 4 mm |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 120 cm |