Noppenfolie vlies 100 m x 130 cm
Artikelnr:
23000096
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 109,00€ 131,89
Per Rol
Drie-laags noppenfolie van 100 m x 130 cm met witte 15 grams vlies laag. Ideaal voor het beschermen van kwetsbare oppervlakken.
Op voorraad
- Zachte fleece laag
- 3-laags noppenfolie
- Voor kwetsbare items
Jij betaalt
€ 167,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 167,00
Excl. BTW
€ 202,07
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze noppenfolie van 100 meter lang en 130 cm breed is voorzien van een witte vlies laag van 15 gram. De drie-laagse LDPE-structuur biedt uitstekende bescherming tegen schokken, krassen en vuil. Dankzij de hoge doorsteekweerstand en het lichte gewicht is de folie eenvoudig te verwerken. De zachte vlies laag vormt zich soepel om kwetsbare producten zoals meubels of elektronica en is ideaal voor transport of opslag van gevoelige oppervlakken.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000096 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 1 |
| Doorsnee bubbel | 9,5 mm |
| Foliedikte | 75 micron |
| Hoogte bubbel | 4,2 mm |
| Materiaal | LDPE + laminaat |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 130 cm |