Omsnoeringsband+ 250 m x 13 mm
Artikelnr:
06000299
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 29,70€ 35,94
Per Doos
Complete omsnoeringsset 250 m x 13 mm in dispenserdoos. Inclusief 100 gespen. Geen haspel nodig, direct inzetbaar op elke locatie.
Beperkte voorraad
- Geen haspel nodig
- Inclusief 100 gespen
- Handige meeneembox
Jij betaalt
€ 45,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 45,70
Excl. BTW
€ 55,30
Incl. BTW
- V.a. per doos
Productomschrijving
Deze omsnoeringsband+ set van 250 meter x 13 mm bevat alles wat je nodig hebt om direct te starten met omsnoeren. De geweven polyesterband is sterk en flexibel, ideaal voor het vastzetten van ladingen met gemiddeld gewicht. Dankzij de dispenserdoos neem je de set eenvoudig mee en werk je zonder haspel. De 100 meegeleverde gespen zijn naspanbaar en zorgen voor extra zekerheid tijdens transport. Geschikt voor handmatig gebruik op elke locatie.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000299 |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Lengte | 250 m |
| Breedte | 13 mm |
| Dikte | 3,0 mm |
| Pallethoeveelheid | 128 |
| Diameter kern | 10 cm |
| Kracht | 375 Kgf |
| Materiaal | Polyester |
| Productkleur | Wit |
| Rollengte | 250 m |
| Rolbreedte | 12 cm |